Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası-Karayolu-Taşımacılığı

Uluslararası karayolu taşımacılığı, firmamızın sunduğu en kaliteli ve profesyonel hizmetler arasında yer almaktadır. Siz de bu hizmetler ile ilgili profesyonel bir destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek tüm hizmetlerimiz ile ilgili destek alabilirsiniz.

Dünya pazarında dört temel yük taşımacılığı seçeneği vardır. Bunları; karayolu, demiryolu, hava ve deniz taşımacılığı şeklindedir.  Hangi taşıma şeklinin bizi en çok ilgilendirdiğine karar verirken, kat edilecek mesafe, gönderinin aciliyeti, taşınacak malların türü ve miktarı gibi bir dizi değişken vardır. Bu noktada en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden bir tanesi de karayolu taşımacılığıdır.

Karayolu taşımacılığı, birincil veya yardımcı taşımacılık kapsamında kullanılabilmektedir. Avantajları nedeniyle çok popüler bir ulaşım şekli olmaya devam eden karayolu taşımacılığı son derece yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Şimdi gelin, uluslararası karayolu taşımacılığının avantajlarını hep birlikte inceleyelim.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığının Avantajları

Karayolu trafiğinin en önemli teknik ve operasyonel özellikleri ve avantajları şunlardır:

Hareketlilik

Karayolu araçları çok hareketli ve kullanımı kolaydır. Karayolu taşımacılığı uyarlanabilir ve esnektir. Aynı zamanda ekspres teslimat, düzenli teslimat, grupaj teslimat veya tam yük teslimatı ile her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yolda kaza muayenesi ve benzeri gibi öngörülemeyen durumlar nedeniyle müşterinin isteğinde bir değişiklik olsun, nakliye sırasında rotanın hafif değişkenliği mümkündür.  Ek sıkışıklık veya karayolu transferleri olmaksızın kapıya kadar ürünlerin teslim edilmesi sağlanabilmektedir.

Yol ağının kapilaritesi

Karayolu araçları, diğer ulaşım modları ile ulaşılamayan noktalara ulaşabilmektedir. Uçaklar, trenler ve gemiler zorunlu olarak belirli noktalar (havaalanları, tren istasyonları ve limanlar) arasında hareket edebilir.

Uluslararası-Karayolu-Taşımacılığı

Takip olanağı sunar

Karayolu taşımacılığı, müşterinin malların hareketini gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlar.

Maliyeti düşüktür

Paketleme ve nakliye maliyetleri nispeten düşüktür.

Teslim tarihlerinde planlama gerçekleştirilebilir

Diğer ulaşım türlerinde olduğu gibi zaman çizelgesine katı bir bağlılık yoktur. Bu nedenle sürede değişkenlik meydana gelebilmektedir.  Bu doğrultuda müşterilerin belirlediği teslim tarihinde teslimler gerçekleştirilebilir.

Profesyonel Uluslararası Kara Taşımacılığı Hizmetleri

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde uluslararası taşımacılığı hizmetlerinden yararlanmak için doğru adrestesiniz. Firmamız size en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.