Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı hizmetlerimiz, yüksek güvenlik, hizmet ve kalite standartlarını karşılayan güvenilir çözümler sunar.

Ağır, büyük boyutlu veya karmaşık yükleri taşımanız gerektiğinde firmamız en iddialı enerji, endüstriyel ve sermaye altyapı projeleri için özel çözümler sunmaktadır. Yetenekli profesyonellerden oluşan küresel bir güç ve bu alanda onlarca yıllık deneyim ile en karmaşık lojistik taleplerinize hizmet etmeye hazırız. Bunun yanı sıra en uzak konumlara bile büyük taşımaları gerçekleştiriyoruz.

Uzmanlarımız, enerji projelerinin tüm yaşam döngüsünün her aşaması için uçtan uca taşımacılık çözümleri oluşturmak için gerekli bilgi birikimine, sicile ve kaynaklara sahiptir. Bunun yanı sıra yenilenebilir enerji sektöründe rüzgar türbinlerini veya güneş panellerini taşımak gibi pek çok alanda proje taşımacılığı hizmetinden faydalanmak mümkündür.

Proje Taşımacılığının Kapsamı

Proje taşımacılığının kapsamı genel olarak aşağıdaki gibidir.

Ölçek: Büyük ölçekli endüstriyel şantiyeler, eşit derecede büyük makine ve ekipman gerektirir. Firmamız, bu büyük boyutlu ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirilmiş yükleme, boşaltma ve teslimat hizmetlerini en iyi şekilde planlamaktadır.

Coğrafya: Dünyanın en büyük endüstriyel projelerinin çoğu, denize kıyısı olmayan, izole alanlarda yer almaktadır. Çok modlu taşımacılığın her yönünü sağlayarak uzaktan sondaj ve üretim tesislerine ulaşmanıza ve hem açık deniz hem de kara teslimatlarını gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Proje Taşımacılığı

Esneklik: Firmamızın; zamanlama, rota ve teslimat şekli açısından oldukça esnektir. Bu nedenle özellikle petrol ve gaz endüstrisinin temel gereksinimlerini karşılar. Bu esneklik, kişiye özel çözümler oluşturmamızı sağlar.

Aciliyet: Kesinti süresi maliyetlidir ve acil durumlar hızlı müdahale gerektirir. Ekipmanı yeniden başlatmanız ve üretimi garanti altına almanız ya da uzak bölgelere hızla ulaşmanız gerektiğinde Performans Size Yeter!

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Profesyonel ve kaliteli taşımacılık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek bu konuda ki detaylı bilgileri edinmektir. Hemen harekete geçerek sunduğumuz tüm nakliye hizmetleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.