Minivan Taşımacılık

Minivan Taşımacılık

Minivan taşımacılık, ekspres taşımacılık olarak da bilinen bir taşımacılık türüdür. Diğer taşımacılık hizmetlerine göre son derece avantajlı olan minivan taşımacılık yöntemi son zamanlarda sık sık tercih edilmeye başlanmıştır.

Minivan taşımacılık, son derece önemli ve ilgi çeken taşımacılık türleri arasında yer almakta olup ağırlığı çok daha düşük ürünlerin nakliyesinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ağırlığı 3 tona kadar olan ürünler için minivan nakliye çok önemlidir. Bu noktada çeşitli avantajlar sağlayan minivan taşımacılık ile kargolanabilecek ürünler havayolu garantisi ile varış noktasına ulaşmaktadır. Peki, minivan nakliye ile ifade etmek istenilen nedir? Minivan taşımacılığı firmaya uygun bir araç planlaması ile gerçekleştirilmektedir.

Minivan Taşımacılığının Avantajları

Söz konusu taşımacılık hizmetinin çeşitli avantajları vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir.

  • Malzemeler genel olarak 2 ya da 3 gün içerisinde istenilen adrese iletilmektedir.
  • Geniş araç portföyü ile Avrupa’nın hemen her noktasına gidiş ihtimali vardır.
  • Nakliye sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Minivan / Ekspres Taşımacılığı Süreci Nasıldır?

Minivan Taşımacılık

Minivan / ekspres taşımacılığı beklentilerinize cevap verecek oldukça özel bir çözüm olmayı başarırken kaliteyi de ön planda tutmanızı sağlar. Bu noktada titizlikle sürdürülmesi gereken taşımacılık süreçlerinde planlama oldukça değerlidir. Aracın ağırlık ve hacim bağlamında yeterli yükü alması sonrasında taşıma süreci başlar.

Performans Air Sea olarak minivan / ekspres taşıma kapsamında öncelikli olarak hangi rotada gidileceği ile alakalı planlamalar gerçekleştirilmektedir. Sonrasında yükün rotaya uygun bir şekilde araca yüklenmesi söz konusu olmaktadır. Minivan / ekspres taşımacılığın hızlı ve etkin çözüm üretmek adına başarılı bir alternatif olması kaliteyi ön planda tutmayı da destekler.

Araca yükleme işlemleri ile başlayan süreç ürünlerin alıcıya teslim edilmesiyle beraber son bulur. Bu bağlamda önemli olan yükün hızlı, güvenli ve uygun fiyatla alıcısına ulaştırılmasıdır. Siz de bu konuda seçenekleri dikkate alarak en ideal sonucu elde edebilirsiniz.

Performans Air Sea olarak beklentilerinize maksimum verimlilikle çözüm üretirken kaliteden de taviz vermiyoruz.